برخی از ویژگی‌های ما

از ویژگی‌هایی که ما را از دیگران متمایز میسازد میتوان به موارد روبرو اشاره کرد:

ما عاشق کارمان هستیم:

اعتقاد به انجام کار درست و تخصصی که مستقیما در راستای تخصص نفرات است به نوبه خود موجب رضایت شغلی می شود، این رضایت در همیار یدک در بالاترین میزان ممکن است.

نحوه کار ما:

در یک کلمه چابک، سازمان چابک سازمانی است که به تغییرات محیطی سریع پاسخ می‌دهد و انعطاف‌پذیری بالایی در رفع نیازهای مشتریان دارد.

همیار یدک، تامین قطعات با کیفیت

همیار یدک، الماس خودرو شما

درباره ما

همیار یدک با اتکا به خداوند متعال و باور توانمندی های گروهی از جوانان متعهد، تحصیل کرده و متخصص کشور با تکیه بر تجربه 12 ساله ایشان در صنعت خودرو در راستای افزایش کیفیت و کمیت در بازار یدکی خودرو شکل گرفت.

توانمندی شرکت های ایرانی در تولید انواع قطعات یدکی خودرو در منطقه مثال زدنی است، اما در این میان نقش یک شرکت پخش قوی که با تمرکز بر این تولیدکنندگان و حمایت ایشان از طریق فروش قطعات تولید داخل، خالی بود.

همیار یدک تلاش می کند، با شناسایی تولیدکنندگان با کیفیت ایرانی، از طریق استفاده از ابزارهای روز دنیا و متدهای دیجیتال مارکتینگ، بازارسازی، بازاریابی سنتی و نهایتاً فروش قطعات تولیدی ایشان در بازار قطعات خودرو کشور، ضمن جلب کامل رضایت مشتریان این بازار، اعم از عزیزان اتحادیه فروش لوازم یدکی خودرو و مشتریان عزیز شخصی، به اعتلای صنعت ایران نیز کمک کند.

همیاریدک خود به عنوان تولید کننده قطعات خودرو مستقیما بر کیفیت قطعات نظارت نموده، با انواع تست های استاندارد، از جمله تست های کشش لاستیک، تست لقی سیبک و...  همه محصولات را مورد ارزیابی کیفی قرار می دهد.

ارائه شده توسط تیم دیجیتال مارکتینگ همیار یدک در سال 1400

همیار یدک در سال گذشته

48
محصولات تولیدی
2000
مشتری رضایتمند
23
شرکت همکار
2
شعبه
11
اعضای تیم
260
کل محصولات